A2093/1 STEEL GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2093/1 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 336cm / 132inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 4.0cm / 1⅝inch |
| Weight | 750kg |